Szklanki termiczne – czym różnią się od kubków?

Zapewne kiedyś zdarzyło Ci się, że podczas parzenia swojej kawy latte, zapomniałeś o niej. Po odstawieniu jej na stół lub biurko, zająłeś się pracą lub innymi obowiązkami, co poskutkowało koniecznością serwowania kawy na zimno. Istnieje rozwiązanie tego problemu, które pozwoli Ci raz na zawsze pozbyć się konieczności podawania zimnych napojów, które powinny być ciepłe. Powinieneś skorzystać z oferty szklanek termicznych. Są to pojemniki z podwójnymi ściankami, które mogą być wykorzystywane w domu, podczas wizyt gości lub wtedy, kiedy chcesz się delektować ciepłą kawą znacznie dłużej niż zazwyczaj.

Szklanki z podwójną ścianką, czyli szklanki termiczne

Myśląc o ofercie szklanek termicznych, prawdopodobnie wyobrażasz sobie kubki do przenoszenia gorących napojów. Oczywiście, mając na myśli standardowe kubki termiczne. Jednak szklanka termiczna ma zupełnie inny kształt. Jest bardzo podobna do klasycznych szklanek, różni się jedynie podwójnym dnem oraz ściankami. Dzięki takiemu ułożeniu i rozwiązaniu technologicznego, w szklankach termicznych Twoje napoje znacznie dłużej zachowają dokładnie taką temperaturę, jaką chcesz.

Oferta szklanek termicznych do zimnych napojów

Szklanki termiczne wykonane są ze szkła borokrzemowego, które znacznie dłużej utrzymuje odpowiednią temperaturę. Niezależnie od tego, jakiej jej potrzebujesz. Szklanki termiczne do zimnych napojów są szczególnie wygodne w gorące, letnie dni, kiedy potrzebujesz ochłodzenia. Wówczas możesz wykonać domową lemoniadę, która doskonale sprawdzi się jako letnie orzeźwienie. Jednak dość szybko zwiększa swoją temperaturę, jeżeli nie jest odpowiednio przygotowana oraz zabezpieczona. Dlatego koniecznie musisz zadbać o swoją wygodę oraz komfort podczas letnich upałów oraz zapewnić sobie zimny napój przez długi czas. Wystarczy, że skorzystasz ze szklanki termicznej z podwójnym dnem. Zapewni Ci ona świeży i chłodny smak przez długi czas.

Gdzie można kupić filiżanki termiczne?

W przeciwieństwie do kubków termicznych, stacjonarnie w sklepach szklanki termiczne kupić jest trudno. Nie są jeszcze tak bardzo popularne, ponieważ służą głównie do korzystania w zaciszu domowym, gdzie raczej jesteś przyzwyczajony do spożywania na bieżąco wszystkiego, co przygotujesz. Jednak jeżeli chcesz kupić filiżankę, która zapewni utrzymanie temperatury przez długi czas, warto rozejrzeć się na stronach internetowych sklepów. U nas dostaniesz nie tylko klasyczne szklanki termiczne, ale również różnorodne, ciekawe i nowoczesne wzory, które sprawią, że wieczór będzie jeszcze bardziej przyjemny. 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.