Namioty garażowy a przechowywanie motorówki

Artykuł partnera.

Coraz bliżej do ciepłych dni i wyczekiwanych wakacji oraz urlopów. W Polsce wiąże się to w dużej mierze z wyjazdami nad wodę, gdzie chętnie oddajemy się wodnemu szaleństwu. Zarówno osoby indywidualne, jak i firmy zajmujące się organizacją rozrywek, z tego powodu zaczynają rozglądać się za miejscami, w których można bezpiecznie przechowywać łódki, motorówki, rowery wodne oraz inne pojazdy wodne wykorzystywane w czasie letniego wypoczynku. Z pomocą przychodzą one – namioty garażowe! Jak można je wykorzystać? Podpowiadamy.

Namioty garażowe – czym są?

Nawet jeśli na pierwszy rzut ucha namiot garażowy brzmi przynajmniej zastanawiająco, to wbrew pozorom jest to coraz popularniejszy sposób na przechowywanie, magazynowanie i organizowanie przestrzeni eventowej podczas mniejszych lub większych wydarzeń. Namioty garażowe oraz namioty handlowe wykonane są na bazie lekkiej, ale stabilnej konstrukcji pokrytej materiałem wykonanym z PCV. Dzięki temu namiot jest łatwy w montażu i lekki w transporcie, co pozwala korzystać z nich w różnych miejscach.

Namioty garażowe sprawdzą się jako przechowalnia sprzętu wodnego również ze względu na możliwość dostosowania ich rozmiaru do potrzeb.

Sprawdź namioty dostępne w Das Company https://dascompany.com/namioty-garazowe. Na stronie dostępny jest bezpłatny kreator, dzięki czemu łatwo stworzysz projekt namiotu, którego potrzebujesz.

Namioty garażowe – czy są bezpieczne?

Namioty garażowe nie jest budynkiem, zawsze warto o tym pamiętać – namiot garażowy nie będzie odpowiednim schronieniem, kiedy sprzęty pozostawiane są w publicznym miejscu bez żadnej ochrony. 

Jeśli jednak szukasz przestrzeni, w której sprzęty wodne mogłyby być przechowywane bez narażenia na uszkodzenie z powodu czynników atmosferycznych, namioty garażowe będą dobrym wyborem.

Odporna na deszcz i wiatr ściana z tworzywa sztucznego jest odpowiednim zabezpieczeniem dla silnika, karoserii czy innych elementów znajdujących się na łodziach czy skuterach wodnych.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.