Atestowane dywany do przedszkola

Trwałe i solidnie wykonane dywany do przedszkola przetrwają nawet największe dziecięce szaleństwa. Atestowane, bezpieczne, atrakcyjne wykładziny i dywany stworzą przytulną atmosferę, jednocześnie podwyższając komfort zabawy w każdej sali.

Trwałe i solidnie wykonane dywany do przedszkola przetrwają nawet największe dziecięce szaleństwa. Atestowane, bezpieczne, atrakcyjne wykładziny i dywany stworzą przytulną atmosferę, jednocześnie podwyższając komfort zabawy w każdej sali.

Wykładziny i dywany z atestem do przedszkola

Alergia to częsty problem wśród dzieci. Wybierając wyposażenie do sali zabaw, unikamy silnie alergizujących materiałów. Dywany z atestem do przedszkola dają gwarancję, że dzieci, które są uczulone na naturalne włókna, nie zareagują katarem, kaszlem i złym samopoczuciem. Wełniane i jedwabne dywany nie sprawdzą się w obiektach użyteczności publicznej. Najlepiej zastąpić je włóknami tolerowanymi przez wszystkie dzieci i personel. Dywany do przedszkola z atestem wykonane z włókna akrylowego doskonale imitują wełniane i są uznawane za bezpieczniejsze. To zdecydowanie dobry wybór!

Akrylowe dywany do przedszkola

Akrylowe dywany do przedszkola nie tylko mają intensywne kolory i wyraziste wzory, ale także są niemiękkie i puszyste, jak wełniane. Skutecznie ocieplają twardą podłogę, dając bezpieczne warunki do zabawy i nauki.

Niewątpliwą zaletą dla grupy dzieci są cechy użytkowe akrylu. Wykonane z włókna syntetycznego dywany z atestem do przedszkola nie gromadzą grzybów oraz bakterii i bez trudu dają się wyczyścić. Podobne cechy posiadają dywany bawełniane tkane na płasko oraz wykonane z atestowanych włókien poliestrowych z krótkim runem. Są one równie bezpieczne dla dzieci z alergią, odporne na zabrudzenia i wytrzymałe.

Niestety długie włókna gromadzą więcej zabrudzeń i utrudniają czyszczenie. Są przyjemne w dotyku, ale uznaje się je za mniej bezpieczne.

Edukacyjne dywany do przedszkola

Edukacyjne dywany do przedszkola to znakomity pomysł na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Gra w klasy, skakanie po miękkim dywanie i wymienianie nazw planet, recytowaniem literek abecadła to skuteczne metody uczenia. Nauka przez zabawę to jeden z najefektywniejszych sposobów poznawania jak działa zegar, nazw zawodów, miesięcy lub dni tygodnia. Maluchy uczą się w ten sposób języków obcych. Dywany do przedszkola z napisami po angielsku to zdaniem wychowawców i opiekunów najlepszy sposób na naukę i świetna pomoc dydaktyczna w zajęciach.

W co się bawić na dywanie?

Kolorowe obrazki z łatwością są przyswajane przez dziecięcy umysł i pozostają w pamięci na długo. Nawet kilkulatek może sobie przyswoić odczytywanie cyferek wskazujących godziny na tradycyjnej tarczy zegarowej. Pomocne będą okrągłe dywany do przedszkola z atestem z motywem wesołego zegara.

Nauka cyferek i odczytywania godzin może być świetną zabawą dla całej grupy! Dzieci wskakują na poszczególne cyferki albo kładą się na dywanie, udając ułożenie wskazówek na tarczy. Dzięki antypoślizgowemu spodowi okrągły dywan nie podwija się ani nie przesuwa nawet podczas intensywnej zabawy.

Dywany do przedszkola są odporne na ścieranie. Atestowane włókna i barwniki wykorzystane do produkcji, gwarantują bezpieczeństwo.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.