Perły Księżniczki

Ziołowe globulki dla kobiet dbających o higienę intymną, to cudowny produkt do stosowania w ramach profilaktyki i leczenia.

Co to są Perły Księżniczki?

Perły Księżniczki to ziołowy preparat stosowany dopochwowo. Jego działanie ma przede wszystkim na celu oczyszczenie narządów rodnych kobiety, będących idealnym środowiskiem do rozwoju bakterii, wirusów i grzybów. Wśród samych naturalnych składników w Perłach Księżniczki znajdziesz między innymi korzeń rabarbaru, owoce selernicy, palony ałun, a także inne zioła charakterystyczne dla medycyny chińskiej.

Perły Księżniczki można stosować w ramach profilaktyki, leczniczo, jak i w ramach wsparcia do leczenia farmakologicznego.

Oczyszczające właściwości Pereł Księżniczki

Regularna aplikacja globulek pomaga oczyścić szyjkę macicy. Zaleca się przeprowadzanie takiego zabiegu raz w miesiącu, celem pozbycia się nagromadzonych bakterii. Jeśli więc Twoje miejsca intymne narażone są na częste infekcje, korzystasz z publicznego basenu, jacuzzi, solarium, jeziora, lubisz nosić stringi i mocno dopasowane spodnie lub w krótkim czasie miałaś więcej niż jednego partnera seksualnego, koniecznie powinnaś wypróbować Perły Księżniczki. Pomogą Ci one zachować równowagę mikroflory w drogach rodnych, pozbyć się nieprzyjemnego zapachu i wstydliwych upławów.

Oczyszczenie pochwy oraz szyjki macicy może również wesprzeć starania o zajście w ciążę, torując plemnikom drogę do jajeczka.

Perły Księżniczki zalecane są także w przypadku pań cierpiących na suchość pochwy. Pomagają złuszczyć naskórek, pozwalając odbudować się nowemu. Świeże środowisko będzie miało szansę na właściwe funkcjonowanie. Lepsze nawilżenie pochwy to większa przyjemność ze współżycia.

Jakie działanie lecznicze mają Perły Księżniczki?

Bogaty skład globulek sprawia, że mogą być stosowane w leczeniu zakażeń bakteryjnych, wirusowych i grzybiczych, torbieli, mięśniaków oraz nadżerek. Kobiety często dzięki Perłom Księżniczki pozbywają się przykrych dolegliwości, zanim udadzą się do ginekologa. Globulki te można również zażywać w ramach wsparcia kuracji zaleconej przez lekarza. Przyspieszają bowiem proces powrotu do zdrowia.

Od dawna słyszymy, że ludzki organizm potrzebuje raz na jakiś czas detoksu. Tak samo jest z kobiecą pochwą. Sprawdź działanie Pereł Księżniczki na własnym ciele i przekonaj się, jak dobroczynne jest ich działanie.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.