Usługa self storage w Szczecinie coraz popularniejsza

Artykuł sponsorowany.

Dynamiczny rozwój rynku magazynowego w Polsce skutkuje wprowadzaniem nowych rozwiązań takich jak usługa self storage. Magazyny samoobsługowe z powodzeniem funkcjonują w dużych miastach – jednym z nich jest Szczecin.

Szczecin – strategiczny punkt na mapie Pomorza

Szczecin uważany jest za bardzo atrakcyjne miejsce do życia i pracy. W dużej mierze decyduje o tym jego geograficzna lokalizacja, a także kilka innych czynników, dzięki którym rozwój rynku nieruchomości komercyjnych nie zwalnia tu tempa. Ważną jego część stanowią magazyny samoobsługowe uchodzące za doskonałą alternatywę dla tradycyjnych magazynów. Dla firm takich jak  Kangu Self Storage specjalizujących się w wynajmowaniu magazynów samoobsługowych Szczecin jest miastem odznaczającym się ogromnym potencjałem inwestycyjnym, co znajduje odzwierciedlenie w rosnącej liczbie realizowanych tu przedsięwzięć.

Usługa self storage – czym jest i do kogo jest adresowana?

Usługa self storage polegająca na wynajmowaniu powierzchni w obiektach magazynowych to w Polsce nowość. Gdzie można wynająć tego typu magazyn? Szczecin oraz inne duże miasta jak Warszawa, Wrocław czy Poznań dają taką możliwość zarówno klientom indywidualnym, jak i osobom prowadzącym działalność gospodarczą. W mniejszych miejscowościach usługa na razie nie jest dostępna, lecz eksperci nie wykluczają, że to się zmieni. Dla wielu mieszkańców Szczecina magazyny samoobsługowe to znakomity i niedrogi sposób na bezpieczne i wygodne przechowywanie mienia bez konieczności wynajmowania dużego magazynu.

Usługa self storage – czy to się opłaca?

 Dużą zaletą magazynów samoobsługowych w Szczecinie jest to, że można je wynająć na krótki termin, co zdaje egzamin np. podczas przeprowadzki, remontu czy na czas wakacyjnego wyjazdu. Obiekty, w których znajdują się boksy magazynowe, są monitorowane przez całą dobę, a poszczególne przechowalnie mają zabezpieczenia np. w postaci kłódek. Stawki są korzystne i przystępne nawet dla klientów o skromniejszym budżecie. W Szczecinie boks o powierzchni 1 m kw. kosztuje średnio 100 zł netto za miesiąc.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.