Szukasz rolet okiennych ? Zdecyduj się na plisy !

Rolety okienne to niezbędne wyposażenie naszego domu. Są funkcjonalne oraz stanowią element dekoracyjny naszego wnętrza. Jednym z głównych zadań rolet jest blokowanie lub częściowe ograniczenie wpadania światła dziennego do poszczególnych pomieszczeń. Dzięki roletom okiennym możemy regulować jasność i ciemność pomieszczenia.

Innym powodem, dla którego wielu ludzi decyduje się na zakup i montaż rolet okiennych to zapewnienie sobie prywatności i poczucia komfortu w swoim własnym domu. Wiele osób mierzy się z tym, że okna wychodzą na przeciw okien sąsiadów. Taka sytuacja może wzbudzać w nas poczucie tego, że ktoś nas obserwuje. Rolety okienne skutecznie zasłaniają widoki naszego mieszkania przed spojrzeniami ciekawskich osób i jednocześnie ściągają z nas uczucie skrępowania.

Ponadto, jak już wcześniej zostało wspomniane, rolety okienne mogą stanowić uzupełnienie aranżacji naszych wnętrz. Dzięki nim możemy udekorować wnękę okienną, wybierając spośród wielu dostępnych rodzajów rolet okiennych, kolorów, deseni czy faktur.

Do jakich pomieszczeń zamontować plisy okienne ?

Asortyment rolet okiennych jest szeroki. W zależności od tego jaki mamy budżet i jaki jest styl naszych pomieszczeń, możemy wybierać pomiędzy takimi roletami jak: żaluzje drewniane, żaluzje aluminiowe, plisy, rolety wolnowiszące, rolety dzień-noc, rolety rzymskie itd.

Jeżeli szukasz czegoś co ma wszechstronne zastosowanie, a dodatkowo jest wysokiej jakości, w przystępnej cenie i trwałe to najlepszym wyborem są plisy. Plisy to rodzaj rolet okiennych, które charakteryzuje to, że w swojej konstrukcji zawierają zakładki. W zależności od tego jak regulujemy plisę tzn. czy ją opuszczamy czy odsłaniamy okno, zakładki będą się składać lub rozwijać. Plisy są bardzo łatwe w regulacji. Posiadają prosty mechanizm, który można umieścić po lewej lub prawej stronie profilu okna. Ponadto, plisy są bardzo łatwe w montażu.

Dodatkowym atutem plis jest to, że pasują do każdego rodzaju pomieszczenia, zarówno do: kuchni, do biura, do sypialni, salonu czy nawet biura. Plisy można zamontować do okien standardowych jak i o niestandardowym kształcie. Istnieje możliwość zamówienia plis na konkretny wymiar. Co więcej można je także dowolnie spersonalizować pod względem koloru, deseniu czy faktury tkaniny.

Podsumowanie

Jeżeli szukasz czegoś co łączy w sobie walory estetyczne, wysoką jakość i dobrą cenę, a także będzie pasowało do różnych typów pomieszczeń do najlepszym wyborem będą plisy okienne. Plisy okienne skutecznie blokują światło dzienne i mocne promienie słońca, a także świetnie uzupełniają aranżacje wnętrz.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.